Your message has been sent, you will be contacted soon
KestutisBartkevicius.lt

Call Me Now!

Uždaryti

Mintys po įvykusio Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdžio

Pareikšti keletą minčių rajono aktualijomis paskatino šiandieninis (2017 04 28) Mažeikių rajono tarybos posėdis, kuriame aptarta daug klausimų, tarp kurių pristatytos Mažeikių rajono savivaldybės mero, tarybos bei administracijos direktoriaus veiklos ataskaitos, kuriose atsispindi rajono realijos, tačiau turiu pastebėti, kad tik prabėgomis pateikiamos problemos, kliudančios įgyvendinti numatytas priemones. Suprantama, kad pagrindinė problema, trukdanti pasiekti norimų rezultatų – lėšų stygius. Apie tai dažnai užsimenama ir atsakymuose pateiktuose man, kaip Seimo nariui dėl vietos bendruomenių keliamų problemų įgyvendinimo vandenvalos projektus, tvarkant kelius, gatves,…

Kęstutis Bartkevičius: „Jungiantis universitetams bus užtikrinta galimybė dirbantiems pedagogams regionuose siekti mokslinio laipsnio“

Seimo narys Kęstutis Bartkevičius Vytauto Didžiojo (toliau – VDU) bei Lietuvos edukologijos universitetų rektorių teiravosi, ar,  pastariesiems susijungus, mokytojų rengimo sistema leis ir toliau dirbantiems pedagogams siekti mokslinio laipsnio regionuose? Akademinės bendruomenės atstovai patikino, jog ši galimybė tikrai išliks. Šių metų balandžio 27 dieną Seimo frakcijoje „Tvarka ir teisingumas“ vyko susitikimas su VDU bei LEU atstovais. Minėtų aukštųjų mokyklų akademinę bendruomenę atitinkamai atstovavo rektorius prof. Juozas Augutis bei rektorius prof. Algirdas Gaižutis. Susitikimo metu universitetų atstovai pristatė VDU ir LEU…

Su Medicinos darbuotojų diena

Medicinos darbuotojų dienos proga noriu pasveikinti visus Mažeikių rajono medikus bei dirbančius sveikatos srityje. Linkiu profesinės sėkmės, nenuilstančios energijos bei stiprybės, kurios taip reikia kasdien. Jūsų sunkaus, daug žinių reikalaujančio darbo dėka, žmonės atranda viltį pasveikti, gyventi, mylėti…Gerbiami Medikai, tegul Jus supa tikėjimas, sveikata ir nuoširdžios žmonių padėkos.

Šiandieniniame frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ susiėjime

Šiandien Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ narių susiėjime turėjome viešnią, Lietuvos olimpinio komiteto prezidentę Dainą Gudzinevičiūtę. Ji informavo apie šalies olimpinio komiteto pastarojo laiko veiklą, diskutavome dėl naujojo sporto įstatymo nuostatų.

Nepamatuoti sprendimai atima galimybę tęsti pradėtus darbus

       Prisimenant 2016 m. liepos 13 d. Vidaus reikalų ministerijos surengtą diskusiją su Seimo nariais, Lietuvos savivaldybių asociacijos, Lietuvos darbdavių konfederacijos, Lietuvos verslo konfederacijos, Lietuvos pramoninkų konfederacijos vadovais dėl lūkesčių regionų politikos atžvilgiu, kurie atneštų maksimalią naudą provincijoje gyvenantiems žmonėms, norisi paklausti, ar dėl Vyriausybės nuo 2008 m. vykdomo policijos, teismų, sveikatos, socialinių ir švietimo įstaigų reorganizavimo Mažeikiai netaps užkampiu? Mažeikiuose reorganizavus Mažeikių darbo biržą – prijungus šią įstaigą prie tuometinės Plungės darbo biržos, prijungus Mažeikių rajonų policijos…

Akcija Darom 2017

Akcija Darom jau švenčia dešimtmetį. Džiaugiuosi, kad tai tapo tradicija, kuri suvienija žmones bendram tikslui. Į šią akciją kviečiu pažvelgti plačiąja prasme: tai ne tik vienadienis aplinkos sutvarkymas, bet ir priemonė ugdyti žmonių bendruomeniškumą, sutelkti dėmesį į svarbias aplinkosaugines problemas. Prisidėdamas prie šios tikslingos akcijos kviečiu ir Jus, Mažeikių rajono gyventojus, aktyviai dalyvauti jubiliejinėje akcijoje Darom 2017, kuri vyks šių metų balandžio 22 d. Akimirkos iš akcijos Darom.           

Sveikatos dienos Mažeikiuose 2017

     Balandžio 18 d. Mažeikiuose prasidėjo, jau tradicija tapęs renginys – Sveikatos dienos Mažeikiuose 2017. Renginys tęsiasi keletą dienų, apimdamas vis kitokią sveikatingumo sritį. Renginys prasidėjo visiems svarbia tema – Tapk Donoru (žmonių liudijimai, pasakojimai apie organų donorystę, laukimą bei džiaugsmą gyventi). Renginio organizatoriams ir dalyviams perduotas ir mano sveikinimo žodis.  

Maldos pusryčiai Šv. Jono Pauliaus II auloje

 Po Šv. Velykų, balandžio 18 d., bendrai maldai ir pabuvimui drauge  Šv. Jono Pauliaus II auloje surengti maldos pusryčiai. Maldos pusryčių ir apmąstymų tema – arkivyskupo Teofiliaus Matulionio paskelbimas palaimintuoju. Maldos pusryčiuose dalyvavo Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas.

Mažeikių skyriaus partiečių susirinkimas

     Šių metų balandžio 11 dieną įvyko partijos „Tvarka ir teisingumas“ tarybos narių susirinkimas. Aptartos šių dienų politinės aktualijos. Mažeikių skyriaus pirmininko pavaduotojas Saulius Šiurys pristatė informaciją iš partijos suvažiuojamojo posėdžio, vykusio Vilniuje. Posėdžio metu buvo išrinkti  komitetų pirmininkai ir jų pavaduotojai.  

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ vizitas Anykščiuose

Šių metų balandžio 7 d. Anykščiuose įvyko partijos  “Tvarka ir teisingumas“ darbinis vizitas. Vizito metu aplankyta Anykščių rajono savivaldybė, Anykščių ligoninė ir Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centras bei kiti objektai.