Your message has been sent, you will be contacted soon
KestutisBartkevicius.lt

Call Me Now!

Uždaryti
Pradžia » Naujienos » Mintys artėjant Sausio 13 – ajai

Mintys artėjant Sausio 13 – ajai

      Nuo tų dienų tarsi akimirka prabėgo jau dvidešimt šešeri metai. Kiekvienais metais vyksta minėjimai, sakomos kalbos, rodomi vaizdo įrašai. Manau, lietuviai ypatingai ryškiai atsimena, supranta ir vertina 1991–ųjų auką. Tad norisi nors trumpam mintimis nusikelti į tas kupinas nerimo ir vilties dienas, prisiminti laisvės ištroškusių žmonių būrius. Tai buvo diena, kai beginklių mūsų tautiečių ryžtu ir krauju buvo apginta Lietuvos laisvė.

     Manau, anuomet niekas nė negalėjo tikėtis, kad šiandien būsime NATO bei Europos Sąjungoje. Žinoma, visuomet galime rasti, ką kritikuoti, tačiau šių dienų Lietuvoje turime visus instrumentus laisvai išreikšti savo nuomonę bei pažiūras. Tad Sausio 13–ąją,  Laisvės gynėjų dieną, –  minime kaip nugalėtojai.

    Dar ir dar kartą kviečiu mintimis prisiminti bei pagerbti visus, kurie aukojosi, kovojo ir kurie žuvo vardan vieno tikslo – mūsų visų Laisvės. Sausio 13-oji mums visada  primins pareigą ir atsakomybę Valstybei, jos dabarčiai ir ateičiai, visiems jos žmonėms.