Your message has been sent, you will be contacted soon
KestutisBartkevicius.lt

Call Me Now!

Uždaryti
Pradžia » Naujienos » „Seimo narys Kęstutis Bartkevičius: ar gyventojai gali tikėtis postūmių sprendžiant vandentvarkos problemas?“

„Seimo narys Kęstutis Bartkevičius: ar gyventojai gali tikėtis postūmių sprendžiant vandentvarkos problemas?“

    Mažeikių rajono bendruomenes vienija rūpestį keliantys klausimai, susiję su vandentiekiu bei vandenvala. Dėl šių, gyventojus slegiančių problemų Seimo narys Kęstutis Bartkevičius kreipėsi į Mažeikių rajono savivaldybės merą Antaną Tenį bei į UAB „Mažeikių vandenys“, tikėdamasis gauti informaciją apie realius vandentiekio bei vandenvalos darbus tam tikrose bendruomenėse.

    Laiką tarp Seimo sesijų Kęstutis Bartkevičius intensyviai išnaudoja susitikimams su Mažeikių rajono bendruomenėmis. Susitikimų metu su Laižuvos, Buknaičių, Purvėnų, Reivyčių „Ašvos“ bei Urvikių bendruomenių aktyvu, Seimo nariui buvo išsakytos aktualiausios gyventojų problemos, iš kurių dažniausios – vandentiekis ir vandenvala. 

    K.Bartkevičius, kreipęsis tiek į merą, tiek į bendrovę „Mažeikių vandenys“, laukia atsakymų į esminį klausimą: ar vandentvarkos darbai iš tiesų bus atliekami pagal numatytą gyvenviečių preliminarią eilę 2014–2020 metų finansiniame laikotarpyje?

Išspausdinta „Didmiestis“ (2017 vasario 23 Nr.8 (190))