Your message has been sent, you will be contacted soon
KestutisBartkevicius.lt

Call Me Now!

Uždaryti
Pradžia » Naujienos » Mano siūlymas, kuriuo siekiama išlaikyti pagrindinę apylinkės teismo buveinę Mažeikiuose, Seime sulaukė pritarimo

Mano siūlymas, kuriuo siekiama išlaikyti pagrindinę apylinkės teismo buveinę Mažeikiuose, Seime sulaukė pritarimo

Seimas plenarinio posėdžio metu po pateikimo pritarė mano siūlomam Teismų reorganizavimo įstatymo projektui (Nr. XIIIP-513), kuriuo siekiama išlaikyti pagrindinę apylinkės teismo buveinę Mažeikiuose. 

Priimant dabar galiojantį Teismų reorganizavimo įstatymą, nebuvo atsižvelgta nei į Mažeikių apylinkės teismo patalpų gerokai didesnį plotą, kuriam yra atliktas kapitalinis remontas, nei į kur kas didesnius darbo krūvius bei, atitinkamai, didesnį darbuotojų skaičių. Nebuvo įvertinta ir tai, kad Mažeikiai geografiniu atžvilgiu vienodai nutolę nuo N. Akmenės ir Telšių. O ir tiesioginio visuomeninio susisiekimo tarp N. Akmenės ir Telšių nėra. Tuo tarpu iš Mažeikių į Telšius ir į N. Akmenę važiuoja po keletą autobusų.

Įvertinant Mažeikių, Telšių bei Akmenės rajonų apylinkės teismų materialinę bazę, žmogiškuosius resursus, veiklos rodiklius bei susisiekimą tarp šių miestų, aš, kartu su kitu Seimo nariu Ą. Valiumi, parengėme Teismų reorganizavimo įstatymo pakeitimo įstatymo projektą.  Ši Seimo narių iniciatyva dėl Teismų reorganizavimo įstatymo projekto buvo pristatyta ir aptarta tiek su Teisingumo ministre Milda Vainiute, tiek su Teisėjų Tarybos primininku Rimvydu Norkumi.  

Seimas po pateikimo pritarė siūlomam Teismų reorganizavimo įstatymo projektui Nr. XIIIP-513, kurio svarstymas numatytas jau artimiausiu metu. 

Leave a Comment