Your message has been sent, you will be contacted soon
KestutisBartkevicius.lt

Call Me Now!

Uždaryti
Pradžia » Naujienos » Turiu vilties, kad sporto komplekso klausimas Mažeikiuose pajudės

Turiu vilties, kad sporto komplekso klausimas Mažeikiuose pajudės

Dar šių metų kovo mėnesį inicijavau susitikimą su Vidaus reikalų viceministru Dariumi Urbonu dėl sporto komplekso statybos finansavimo Mažeikiuose. Tuomet vyliausi, kad šiuo klausimu rasime visiems palankų sprendimą, o mažeikiškiai pagaliau džiaugsis galėdami dar aktyviau ir įdomiau leisti laisvalaikį.

Birželio pradžioje oficialiai kreipiausi ir į Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį.  Prašiau atsižvelgti į viešojo intereso svarbą, teisėtus bei pagrįstus gyventojų lūkesčius, įvertinti galimą visų krašto gyventojų užimtumą, sveikos gyvensenos skatinimą ir įtraukti į Valstybės investicijų 2018-2020 metų programą Mažeikių sporto ir pramogų centro statybos vykdymą.

Turiu pasidžiaugti, kad Ministro Pirmininko pavedimu Vyriausybės kanclerė M. Dargužaitė, reaguodama į mano minėtą kreipimąsi, pavedė Kūno kultūros ir sporto d-ui prie Finansų m-jos kartu su Mažeikių rajono savivaldybe šį klausimą išnagrinėti ir spręsti.  Belieka tikėtis, kad pagaliau šis, visiems mažeikiškiams aktualus klausimas, pajudės į priekį.

 

Leave a Comment